12 września 2016

AUTUMN WISHLIST, CZYLI BOMBER JACKET, BORDO I KHAKI

Hej ! Tak dawno nie pisałam. Jest mi z tego powodu bardzo przykro, bo mimo chęci nie udało mi się znaleźć czasu głównie na zdjęcia. Bardzo chciałabym jednak nadrabiać to teraz weekendami. Miejmy nadzieję, że ładna pogoda jeszcze z nami zostanie, bo mam mnóstwo pomysłów na stylizacje, tym bardziej, że w mojej szafie pojawiło się mnóstwo nowości. Dziś chciałabym Wam przedstawić jesienną wishlistę, w której zobaczycie moje typy. Nie ma jeszcze ubrań na chłodne dni, dlatego pokażę coś między latem, a jesienią. Nie przeglądałam dawno sklepu shein, a sukienka która do mnie przyszła okazała się zbyt duża i nie jestem w stanie jej założyć, ale o tym na końcu.

                       KLIK                                            KLIK                                               KLIK

 KLIK                                             KLIK                                               KLIK
  KLIK                                             KLIK                                               KLIK
 KLIK                                             KLIK                                               KLIK

Jak same możecie zobaczyć nadal rządzą falbany i sznurowania. Ja również chciałabym przygotować dla Was coś w tej tematyce, jednak będą to zwyklaczki. Zwykle pokazuję zestawy, w których chodzę na co dzień i tak będzie tym razem. Nie zabraknie jeansu, khaki i bordowych kolorów. Dorwałam w końcu ogrodniczki, więc czekajcie !

Na koniec chciałabym Wam pokazać sukienkę, która okazała się być tak duża, że nie jestem w stanie jej założyć. Miałam nadzieję na letni zestaw w żółtym kolorze, do którego nadal nie mogę się przekonać i nie udało się. Materiał jest świetny, ale myślę, że rozmiar, który do mnie przyszedł to L. Wrzucam zdjęcie i link żebyście mogły zobaczyć jak to wygląda. Bardzo żałuję, że nie mogłam zrobić zdjęć, bo sama byłam ciekawa jak wypadnie na mnie ten kolor.

 KLIK

Jeśli chcecie być na bieżąco i podglądać moje zwyklaki w lustrach, zapraszam na instagrama :)

2 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz i opinię. Rosnąca liczba wyświetleń i komentarzy motywuje mnie do dalszej pracy.